Oukitel U22 je jedním z prvních telefonů se 4 fotoaparáty na trhu a to je nejspíš jeden z hlavních důvodů, proč byl vybrán jako jeden z produktů týdne na kanálu Aliexpress Tech Discovery. S tím je pak spojena nabídka bleskového prodeje a od 11.července do 18.července si tento telefon můžete pořídit ve dvou barevných variantách jen za 69.99 dolarů.

Hlavním tahákem telefonu jsou bezpochyby duální fotoaparáty vpředu i vzadu a ačkoliv se jedná o velmi levný kousek, tak mohou poskytnout celkem slušné fotky. Zadní dvojice má 13 Mpix + 2 Mpix senzory a přední selfie pak 8 Mpix + 2 Mpix. V následujícím videu můžete omrknout porovnání s fotoaparátem iPhonu 7 Plus, ale jak je zvykem neberte podobné video příliš vážně.

Kromě čtveřice kamer je Oukitel U22 poměrně standardním ultra levným telefonem s nesmrtelným čtyř-jádrovým procesorem MT6580A, 2 GB RAM, 16 GB vnitřního úložiště, podporou dual SIM, samostatným slotem na microSD kartu, 5,5-palcovým displejem s HD rozlišením a 2700 mAh baterií.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.