Prázdniny, co to je? My, co chodíme do práce na tohle slovo jen se smutkem v očích vzpomínáme. Ale o to víc se umíme těšit z drobností. Proto tu dnes pro vás máme další tři tipy, jak utratit své těžce vydělané peníze. Nastartujte PayPal účty a platební karty a jdeme na to.

  1. TV do mobilu
    Rádi se koukáte na televizi? Rádi byste se dívali například cestou vlakem či autobusem, ale nevíte jak? Máme pro vás první malou vychytávku s DVB-T2. Jedná se o zařízení, které jednoduše připojíte přes micro USB konektor, vytáhnete anténu a díváte se na TV. To vše za cenu kolem 21 USD (zde).
  2. Audio redukce
    V poslední době se stává trendem výrobců nedávat na tělo telefonu 3,5 mm jack na sluchátka. Pokud je chcete zapojit, potřebujete redukci s USB-C na jack. Výrobce jí většinou dá i do balení k mobilu, ale pokud ne, můžete si ji koupit za lidovou cenu pod 1 USD (zde).
  3. Bezdrátový vypínač
    Jak by se vám líbilo ovládat zařízení na dálku 20 metru bez potřeby tahat za sebou kabely? Je to jednoduché. Do elektrické zásuvky dáte přijímač a pak umístíte kamkoliv na zeď vypínač. Spárujete je a hotovo. Cena je do 14 USD (zde) a tak není proč váhat s koupí.