Zdá se, že údajný Moto Z2 Force se objevil v databázi AnTuTu pod číslem modelu „Motorola XT1789-05“, přičemž odhalil některé své specifikace pár týdnů před svým oficiálním představení.

Podle těchto údajů se předpokládá, že model Moto Z2 Force bude vybaven chipsetem Qualcomm Snapdragon 835 společně s grafikou Adreno 540. Tedy osmijádrovým CPU(2x čtyřjádrový procesor Kryo 280 v konfiguraci big.LITTLE).

moto z2 force

Přístroj také bude vybaven působivým QHD displej s rozlišením 2560 x 1440 pixelů, 6 GB paměti RAM a 128 GB vnitřní paměti. Očekává se také, že hlavní kamera bude 12-megapixelová a přední bude 5 megapixelový senzor. Stojí za zmínku, že předchozí úniky zmiňovaly duální zadní kameru s duálním LED bleskem, takže tady jsme trochu na vážkách.

Výpis z AnTuTu dále potvrzuje Android 7.1.1 Nougat jako OS a skóre které telefon dosáhl bylo přes 168 000 bodů. Zatím nebylo upřesněno, kdy se telefon dostane na trh, ale předpokládá se, že bychom se jej měli dočkat 25. července/júla při události #hellomotoworld v New Yorku, kterou společnost bude pořádat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.