Pokud byste snad sháněli fitness chytrou nositelnost s kvalitní výbavou, hezkým designem a dobrou výdrží na baterii, tak už nemusíte hledat dále. Huami Amazfit Bip Lite je vyroben přesně pro vaše fitness potřeby a má k dispozici high-end výbavu navzdory ceně pod 100 dolarů. Tenké hodinky mají integrovaný 28 nm GPS a Glonass modul k precizní navigaci a 1.28-palcový displej krytý Corning Gorilla Glass k zobrazení všech relevantních informací.

Samozřejmostí v této kategorii je monitor srdečního tepu, ale většinu uživatelů ohromí zejména výdrž baterie, protože podle výrobce by měl Huami Amazfit Bip Lite vydržet až 45 dnů ve standby režimu na jedno nabití. K připojení k telefonu je použit jako obvykle Bluetooth, protože teprve po spárování s telefonem využijete naplno všechny funkce.

Prozatím je k mání jen čínská verze hodinek, ale protože drtivá většina zobrazených informací je stejně prezentována v podobě ikon a čísel, tak to až tak nevadí. Navíc by anglická mezinárodní verze měla brzy následovat. Huami Amazfit Bip Lite je ke koupi za 89.99 dolarů na stránkách Geekbuying, prozatím jako předobjednávka.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.