Tak už nám konečně začne oficiální předprodej očekávaného Bluboo S1 a od 10.července budeme mít šanci si ho předobjednat exkluzivně na Gearbestu. A známe už i cenu, i když je lehce vyšší, než se původně očekávalo. Během týdne předprodejů od 10. do 17. července bude cena 159.99 dolarů, než se pak vyšplhá zpět na plnou hodnotu 209.99 dolarů.

Jedná se přece jen o hlavní produkt značky pro rok 2017 a tak je jasné, že si ho také nechají slušně zaplatit. Telefon nabídne design s maximálním displejem a minimálními rámečky ze tří stran (tri-bezel-less design) a velmi solidní hardwarové vybavení. To zahrnuje 5,5-palcový FullHD displej krytý Corning Gorilla Glass 4, procesor Helio P25, duální zadní fotoaparát (16 Mpix + 3 Mpix) a 3500 mAh baterii. Pro lepší představu se mrkněte na video níže.

Jak bylo slíbeno tak se budou předprodejů týkat i speciální promo akce. Pravděpodobně tou nejzajímavější jsou snap up slevy, které budou začínat každý den od 10.července v UTC 9:00 a po pět dní budete mít možnost koupit telefon za poloviční cenu 79.99 dolarů. Dále pak již dříve oznámená možnost zakoupit si s telefonem Bluetooth hedaset Dacom jen za 9.99 dolaru, ale nabídka bude bohužel omezena jen 450 kusy.

Nakonec pak bude i šance vyhrát automaticky dárek zdarma (jeden Bluboo S1 telefon, 50 Dacom headsetů nebo speciální kupón) pokud hodnota vaší objednávky překročí 150 dolarů a budete ji na sociálních sítích sdílet s přáteli. Veškeré informace o promo akcích i předprodeji samotném naleznete na stránkách Gearbestu.