Předprodeje velmi očekávaného modelu Bluboo S1 by měly začít už 10.července a čínský výrobce při té příležitosti oznámil i uzavření strategického partnerství s firmou Dacom a vydání prvního společného produktu, voděodolného Bluetooth headsetu. Načasování vydání tohoto headsetu má svoji logiku, protože S1 bohužel následuje moderní trend a zbavuje se 3.5 mm sluchátkového audio jacku ve prospěch USB Type-C portu i pro potřeby přenosu zvuku.

Zmíněný Dacom headset by měl mít in-ear sluchátka pro potlačení okolních ruchů a samostatnou dutinu ke zmírnění zkreslení zvuku. Bude vybavený Bluetoothem, takže kabely nebudou zapotřebí a pro vydání telefonu bude k mání za pouhých 9.99 dolaru ve speciální promo akce. Ta však bude limitována na prvních 500 prodaných kusů, takže nepůjde o nic masového.

Samotné Bluboo S1 pak má ambice stát se cenově dostupným modelem s displejem skoro přes celý přední panel a minimálními rámečky ze tří stran. Výbava bude také solidní a bude zahrnovat 5,5-palcový Sharp displej s FullHD rozlišením a poměrem displeje k tělu telefonu 90 %, procesor Helio P25, zadní duální fotoaparáty 16 Mpix + 3 Mpix, 4GB / 6 GB RAM, 64 GB vnitřního úložiště. 3500 mAh baterii, podporu dual SIM nebo Android 7.0 Nougat jako OS. Předprodeje by měly začít exkluzivně nejprve na Gearbestu s cenou kolem 150 dolarů. Více informací je k nalezení na oficiálních stránkách.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.