Společnost VKworld si před sebe postavila náročný úkol. Stejně jako mnoho dalších čínských společností si přeje upoutat na sebe pozornost zákazníků tím, že vydá cenově dostupný bezrámečkový telefon. Designově podobný modelu Xiaomi Mi Mix. Jak si s touto výzvou poradili můžete posoudit níže při sledování specifikací jejich novinky VKworld Mix+.

Chytrý telefon Xiaomi Mi Mix upoutal pozornost světa i přes svou vyšší cenu. O to větší zájem zákazníků, si slibuje společnost VKworld od své novinky VKworld Mix+, která by měla být cenově dostupnější.

Takže co se specifikací týče, můžeme očekávat 5,5-palcový displej. Díky opravdu minimálním rámečkům dosahuje telefon velikosti 5-palcového telefonu. Mimo jiné bude telefon vybaven Corning Gorilla Glass 4 z obou stran – tedy přední i zadní spolu s reflexní zrcadlovou úpravou.

Bude mít LG displej s technologií IPS což zaručí například viditelnost z jakéhokoli úhlu, lepší jas, kontrast a lepší barvy. Také by měl mít funkci HDR a tím zlepšit zobrazení a tedy využití telefonu na přímém slunci.

Telefon VKworld Mix+ přichází s 3 GB RAM, 32 GB vnitřní pamětí, zvukovým čipem AAC, rušením šumu, 8 MPx předním fotoaparátem a 13 MPx zadní kamerou. Přestože společnost vybavila tento model jen jedním fotoaparátem, trvá na tom, že jejich 13 MPx zadní fotoaparát nabízí stejné funkce jako duální kamera včetně funkcí zaostření a bokehu.

Video

Jaká bude konečná prodejní cena VKworld Mix+ zatím nevíme. Co ale víme, je skutečnost, že model bude k objednání již tento měsíc a jeho předprodejní cena bude samozřejmě nižší než konečná startovní cena.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.