Ohodnoťte článek

Oficiální představení nových modelů Vivo X9s a Vivo X9s Plus by mělo proběhnout 6. července/júla. Mnozí se už nemůžou dočkat a pro ty zde máme další – oficiálně poskytnuté vyobrazení – vycházejících novinek.

Podle těchto zpráv by tyto nové modely měly přijít s duální přední kamerou (20 MPx + 5 MPx). Co se barev týče, ty asi nadchnou zvláště dámy. Kromě černé klasiky bude k dispozici ještě ve variantě zlaté a růžové.

Tento phablet přichází v novém designu co se týče anténových pásků. Jsou zaobleny a umístěny v zadním krytu ve vrchní a spodní části. Hlavní zadní fotoaparát je jeden s LED bleskem.

Pokud jsou předchozí informace správné, budou tyto phablety Vivo X9s Plus a X9s vybaveni procesorem Snapdragon 660 SoC. Ale zatím nedošlo k žádnému oficiálnímu potvrzení. Proto nám nezbývá nic jiného než jen doufat a čekat. Vivo X9s bude mít 5,5 -palcový displej a jeho o něco větší sourozenec Vivo X9s Plus se může pochlubit displejem 5,85-palcovým.

Oba modely by měly být k dispozici od 8. července/júla. Zároveň společnost Vivo potvrdila, že pár kousků je možno již teď předběžně objednávat a to do 7. července/júla. Od 8. července/júla pak bude zahájen oficiální prodej.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.