Zdá se, že se inženýrům společnosti Ulefone velmi zalíbil Samsung S8 a tak se jej v podstatě chystají „obšlehnout“ v podobě modelu Ulefone F2. Ten se zdá být „velmi inspirován“ korejskou vlajkovou lodí a dokonce se chystá být i velmi štědrý co se týče paměti, jelikož bude vybaven rovnými 8 GB RAM.

Ulefone F2 bude vybaven takzvaným infinity displejem s téměř nulovými bočními rámečky a velmi malými horními a spodními. Velikostně to bude 5,7-palcový panel s poměrem stran 18,5:9 a prozatím neznámým rozlišením. Telefon bude mít již zmíněných masivních 8 GB RAM a také duální zadní kameru. Zbytek specifikací a datum vydání včetně ceny je zatím zahalen tajemstvím, i když Ulefone tvrdí, že se jej dočkáme již brzy.

Při čekání na tento model se fanoušci značky Ulefone zatím můžou mrknout na doposud existující portfolio společnosti Ulefone, protože na vybrané modely mají nyní nějaké slevy, například Ulefone Power 2 je nyní k sehnání za 165,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.