O značku Meiigoo jsem již před časem zavadil, ale jejich modely mě nezaujaly natolik, abych je sledoval dále. To by se ale mohlo změnit s nově příchozím MEIIGOO M1, které nevypadá vůbec zle. M1 obsahuje zajímavý hardware, včetně duální zadní kamery a stojí okolo 240 dolarů.

MEIIGOO M1 je telefon který chce být podobný OnePlus 5 (a tedy i iPhone 7 Plus), i díky 5,5-palcovému FullHD displej, hezkému černému kovovému tělu a dvěma kamerami v levém horním rohu zadní strany. Pohání jej energeticky účinný MediaTek Helio P20 spárovaný s neuvěřitelným množstvím 6 GB RAM a 64 GB interního úložiště.

MEIIGOO M1

Dalším prodejním tahákem je duální fotoaparát(s f/2.2), která se sestává z hlavní kamery s rozlišením 12 MP a sekundární 8MP.

MEIIGOO M1

MEIIGOO M1 má také baterii o kapacitě 4000mAh a běží na něm nejnovější verzi systému Android 7.0 Nougat. Telefon podporuje 4G LTE na všech našich frekvencích, pro úplnost dodejme plný výpis – B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/B17/B19/B20.

Telefon je dostupný ve třech barevných variantách Black, Gray a Gold například zde a aby toho nebylo málo, tak když nebudeme zlobit, tak se jej dočkáme v brzké době k recenzi.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.