Ohodnoťte článek

Máme tady nový měsíc a s ním přichází i čas na vaše dovolené. Většina Čechů a Slováků nabalí děti do nejrychlejšího auta na světě (Octavia kombi) a vyjede rychlostí 150 km/h směr Chorvatsko. Ti, co zůstali doma, nebo mají WiFi v apartmánu, se společně s námi můžou podívat na další díl „Vychytávky z Číny“.

  1. Domácí zmrzlina
    Udělejte si léto jak má být a vyrobte si vlastní zmrzlinu přímo doma. V následujícím videu si jí vyrobí také malý kluk, díky přístroji za 37 USD (v akci zde). Možná se vám povede nějaká zajímavá příchuť a také Bio zmrzlina.
  2. Mrtvý komár, dobrý komár
    Nikdo nemá rád komáří útoky, když si chce s rodinou posedět někde venku na terásce. Proto tu máme elektrický vraždící nástroj, který by je měl zabít. Nevýhodou není jeho cena (10 USD zde), ale to že potřebuje být napojený na 220V.
  3. Čistění žaluzií
    Nic víc nepotěší manželku jako dárek, se kterým může uklízet a/nebo ho po vás hodit, když jí přinesete. Pro odvážné muže je zde čistič na okenní žaluzie za cenu pod 5 USD (v akci zde). Otázkou je, kdo s ním nakonec ty žaluzie bude čistit.
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.