Po slušném úspěchu s Doogee MIX jakožto klonem Xiaomi Mi MIX jsou čínští Doogee zpět s dalším telefonem, který na první pohled připomene něco, co už jste prostě někdy viděli. Tentokrát jde designově o kombinaci vzhledu Honor 9 a Honor Magic a ani se tím nijak moc netají. Telefon zatím nese název Doogee BL5000 a je stále možné přejmenování na něco údernějšího.

Na první pohled má Doogee BL5000 v podstatě identický lesklý skleněný design zadního krytu jako zmíněný Honor 9 a 3D zakřivené skleněné hrany přesně jako Magic. Vzadu pak najdeme vertikálně orientovanou dvojici fotoaparátů s LED bleskem situovaným uprostřed, takže aspoň nějaký malý výstřelek.

Specifikace ještě nejsou zcela kompletně uvolněny, ale dočkáme se osmi-jádrového procesoru (jako obvykle pravděpodobně nějaké Helio), 4 GB RAM, 64 GB vnitřního úložiště, velkou 5050 mAh kapacitu baterie, 13 Mpix duální zadní fotoaparát s 2X optickým zoomem a 8 Mpix selfie kamerkou. S cenou nejspíše nastavenou poměrně nízko se tak může jednat o solidní alternativu pro zájemce o telefon se vzhledem Honoru za výrazně méně peněz.

Na oficiálních stránkách se můžete registrovat a možná vyhrát jeden z 10 kousků zdarma, takže proč nezkusit štěstí. A pokud by se vám nechtělo čekat na vydání, tak možná by stál za hřích i nedávno vydaný Doogee MIX, který najdete ke koupi například na Aliexpressu. A pokud nasdílíte fotku objednavky Doogee MIX na oficiálních fórech, tak máte ještě jednu možnost vyhrát BL5000 zdarma.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.