Společnost Cubot se rozhodla uvést na trh další ze svých telefonů jménem Cubot Magic a je třeba říci, že podle prvních fotek vypadá velmi zajímavě.

Cubot chce model Magic dostat na trh ještě před koncem léta a dle oficiálního vyjádření by se mělo jednat o telefon se špičkovým designem, specifikacemi střední třídy a cenou, která vám nevyprázdní peněženku.

Cubot Magic by se měl objevit již v červenci, tělo telefonu je zakřivené na 8 okrajích a jeho vzhled (jak už to v poslední době bývá) vypadá velmi naleštěně. Taktéž se dočkáme duální zadní kamery a Cubot nezapomněl ani na, v poslední době vynechávaný, 3,5mm jack.

Všechny podrobnosti ještě neznáme, například jestli bude Cubot Magic 5-palcový telefon nebo 5,5-palcový telefon, ale víme, že telefon bude podporovat až 128GB micro SD karty, bude mít 16 GB interní pamětí, 3 GB RAM a chipset MediaTek MT6737.

Zadní kamery budou v konfiguraci 13 MP + 2 MP společně s duálním LED bleskem. Z fotek nelze poznat, kde se nachází čtečka oticků prstů, je docela možné, že ji výrobce umístil na boku telefonu.

Jakmile budeme vědět o Cubot Magic více, zde se to dočtete.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.