Xiaomi oznámilo tři nové produkty. Konkrétně se jedná o Mi Laser projector, Ninebot Plus a Mi Ultrasonic Toothbrush (kartáček na zuby), které uvede do prodeje  na čínském trhu. Projektor se cenou umístil na prvním místě a bude se prodávat od 4. července/júna 2017 za cca 1 470 USD, Ninebot Plus pak dostanete za cca 515 USD a jde do prodeje 11. července/júna a elektronického kartáčku se dočkáme 18. července/júna za cenu cca 29 USD.

Proč je projektor tak drahý? Protože se jedná první laserový projektor na světě, který je vybaven systémem čtyř vysoce kvalitní reproduktorů, má vestavěné Mi TV rozhraní a má také Advanced Laser Phosphor Display 3.0 s vysokou barevnou přesností a kontrastem. Co se týče životnosti, tak Mi projektor by měl vydržet promítat dvě hodiny denně po dobu 34 let.
Mi Laser projector

Původní Ninebot Mini byl představen již v říjnu 2015 a dodnes se jej prodalo přes 700 000 kusů. Ve srovnání s Ninebot Mini, Ninebot Plus je vybaven zesílenými šasi z hořčíkové slitiny a nyní vydrží zatížení až 100 kg. Také na něm můžete ujet až 35 km na jedno nabití a je dodáván s dálkovým ovládáním, které umožňuje kontrolovat jeho pohyb pohodlně i bez telefonu. Volitelným příslušenstvím je pak kamera, kterou lze také připojit k tělu Ninebot Plus a točit s ní videa z jízdy (Full HD rozlišení).

Mi zubní kartáček využívá ultrazvukovou technologii, která umožňuje vibrace až 31.000 krát za minutu pro silné čištění. Se vestavěnou lithiovou baterií o velikosti 700 mAh, jej můžete používat až 18 dní na jedno nabití (dvakrát za den).

Tak co na novou várku Mi produktů říkáte? Uvažujete o některém z nich?