Při záplavě klonů Xiaomi Mi MIX, které se na nás pohrnou v následujících týdnech se každý z jejich výrobců snaží pro svůj telefon vymezit něco speciálního, aby upoutal pozornost zákazníka. Pro Bluboo S1 je to pravděpodobně hlavně minimalistický design, naplňující motto telefonu „Simplicity“, tedy jednoduchost. A dnes pro vás máme další várku obrázků, abyste se mohli přesvědčit, že tomu tak opravdu je.

Bluboo S1 má stejnou trojitě-bezrámečkovou konstrukci jako zmíněné Mi MIX a přední displej Sharp s HD rozlišením a Corning Gorilla Glass 4 umožní vysoký 90 % poměr displeje k tělu telefonu. Zadní panel pak používá speciální organické sklo s vysokou propustností světla, takže s sebou ani nebudete muset nosit zrcátko. Ale uvidíme jak na povrchu budou ulpívat otisky prstů… Plastový rám telefonu pak má pseudo-keramickou texturu a podle výrobce bude přístroj velmi lehký s pohodlným úchopem. No papír toho snese hodně, nechme se překvapit.

This slideshow requires JavaScript.

Více informací o Bluboo S1 můžete najít na oficiálních stránkách a během v současnosti probíhající rezervační akce můžete pokusit štěstí a zasoutěžit si o jeden kousek zdarma. Stačí jeden klik ZDE.