Budgetový model Homtom HT37 byl právě nahrazen oficiálně představeným nástupcem jménem Homtom HT37 Pro. Tato zprávy by mohla potěšit všechny zájemce, kteří na HT37 uvažovali, ale kapacity pamětí se jim zdály příliš malé. HT37 Pro je totiž vybaven 3 GB RAM a 32 GB interního úložiště.

Zbytek specifikací zůstal stejný, takže se opět dočkáme 5-palcového HD displeje od Sharpu s 2,5D sklem, 4G chipsetu Mediatek MT6737, kovového těla v šedé, Rose Gold a stříbrné barvě, dvou reproduktorů, 13MP zadní kamery, 8MP přední selfie kamerky, HotKnot a Android 7.0 Nougat jako OS.

Homtom HT37 Pro je možno sehnat od včerejšího dne, tedy 26. června/júna do 30. června/júna se slevou 10 dolarů z jeho prodejní ceny 99,99 dolarů.

Homtom HT37 Pro

Dokonce by měl výrobce i přibalit pár dárků, jako jsou tvrzené ochranné sklo a kryt telefonu. Vše by mělo být vidět u autorizovaných prodejců na Aliexpress zde nebo zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.