Globální předprodeje nového Oukitelu odstartovaly úderem včerejška a novinkový Oukitel U22 je prodáván za velmi nízkou cenu, pokud vezmeme v úvahu, že se jedná o jeden z prvních čtyř-kamerových telefonů na trhu vůbec. A dnes nám k němu čínští výrobci vydali oficiální video předvádějící fotografické schopnosti tohoto stroje.

Oukitel U22 má k dispozici  13 Mpix + 2 Mpix kombo snímačů vzadu a mírně horší kombinaci 8 Mpix + 2 Mpix pro přední selfie kamerky. Údajně si inženýři Oukitelu opravdu vyhráli se softwarem, takže by i tato často opomíjená část fotoaparátů měla být na slušné úrovni. S telefonem můžete fotografovat pomocí auto focus módu jako standardní volby, SLR módu pro snímky s bokeh efektem, video módu nebo monochromatického módu pro černobílé retro snímky. Mrkněte na video níže, kde by měly být k nahlédnutí i první ukázky.

Kromě čtveřice fotoaparátů může Oukitel U22 nabídnout například 5,5-palcový displej s HD rozlišením, 3G procesor MT6580A, 2 GB RAM, 16 GB vnitřní paměti, 2700 mAh kapacitu baterie, snímač otisků prstů, podporu dual SIM + samostatný slot na microSD kartu a mnoho dalšího.

Telefon je k mání v černé nebo perlově bílé barvě a v předprodejích od 26.června do 3.července je cena stanovena na velmi lidových 69.99 dolarů na Gearbestu nebo na 74.99 dolarů v oficiálním Oukitel Aliexpress obchodě. Na facebookových stránkách společnosti také probíhá soutěž o kousek zdarma.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.