Nadcházející model od Leagoo se očekává na trh někdy v průběhu července a Leagoo T5, jak zní jeho plný název, bude tentokráte mířit výše než předchozí povětšinou levné telefony tohoto čínského výrobce. A pro telefon směřovaný do vyšší třídy je samozřejmě zásadní kategorií výkon fotoaparátů, kterým by mohl oslňovat potenciální zákazníky.

Samozřejmě, že Leagoo T5 bude mít k dispozici duální fotoaparát, bez toho už se dnes neobejde v podstatě žádný nový telefon nezávisle na kategorii. Hlavním senzorem bude 13 Mpix Sony s 1/3.06 velikostí senzoru a světelností f/2.0. Doplňovat ho pak bude 5 Mpix OV kousek. S tímto vybavením bude možné díky novému Portrait módu snímat bokeh snímky jako z dražších kamer a díky technologiím jako Binocular Stereo vision a Depth Learning Algorithm by doufejme kvalita fotek mohla být celkem na výši.

Přední kamerka pak nezůstane příliš pozadu a bude používat 13 Mpix OV senzor s doplňkovým LED bleskem a funkcí Instant Beauty pro automatické vylepšení selfie snímky pro všechny nadšence a egomaniaky.

Jak už jsme zmínili, tak Leagoo T5 by se mělo objevit na trhu v červenci a mělo by nabídnout 5,5-palcový displej s FullHD rozlišením, osmi-jádrový 4G procesor taktovaný na 1.8 GHz, 4 GB RAM, 64 GB vnitřního úložiště, 3000 mAh baterii a pouhých 7.9 mm tloušťky. Cena by pak neměla přesáhnout 200 dolarů a už nyní se můžete registrovat k získání 50 dolarové slevy a nějakých malých dárečků.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.