Ohodnoťte článek

Ani dnes nevynecháme váš oblíbený seriál s vychytávkami z čínských eshopů. Určitě víte, že stále platí: Kdo hledá, najde i lepší ceny. Nebo když se vám něco jeví drahé, musíte se snažit a najít si např. slevový kupon (Gearbest 8%: TWITTER). Tak se podívejme co tu dnes máme nového.

  1. Baby bezpečnost
    Ano i na mě došlo a jako čerstvý otec koukám po vychytávkách pro dětskou bezpečnost. Pokud máte doma hodně ostrých hran, je tu pro vás za cca 8 USD (zde) ochrana z měkké pěny. Není to levné, ale co bychom neudělali pro bezpečnost našich dětí.
  2. Pro fotografy
    Jste nadšený fotograf nebo kameraman a chcete si ulehčit ostření? Pak vám možná bude stačit malý univerzální kroužek, který nasadíte na jakýkoliv objektiv. Nemusíte se pak dotýkat ostřícího kroužku, ale jen kovové tyčky. Za cenu 2 USD (zde) jsem si to rovnou pořídil také.
  3. Pro cyklisty
    Léto je v plném proudu a vy určitě nemáte nic lepšího než v horku jezdit na kole. Proto tu pro vás máme šikovnou kapsičku za 5 USD (v akci zde), do které si vložíte nejen mobil. Dokonce ho můžete přes hodní dotekovou vrstvu ovládat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.