Ani dnes nevynecháme váš oblíbený seriál s vychytávkami z čínských eshopů. Určitě víte, že stále platí: Kdo hledá, najde i lepší ceny. Nebo když se vám něco jeví drahé, musíte se snažit a najít si např. slevový kupon (Gearbest 8%: TWITTER). Tak se podívejme co tu dnes máme nového.

  1. Baby bezpečnost
    Ano i na mě došlo a jako čerstvý otec koukám po vychytávkách pro dětskou bezpečnost. Pokud máte doma hodně ostrých hran, je tu pro vás za cca 8 USD (zde) ochrana z měkké pěny. Není to levné, ale co bychom neudělali pro bezpečnost našich dětí.
  2. Pro fotografy
    Jste nadšený fotograf nebo kameraman a chcete si ulehčit ostření? Pak vám možná bude stačit malý univerzální kroužek, který nasadíte na jakýkoliv objektiv. Nemusíte se pak dotýkat ostřícího kroužku, ale jen kovové tyčky. Za cenu 2 USD (zde) jsem si to rovnou pořídil také.
  3. Pro cyklisty
    Léto je v plném proudu a vy určitě nemáte nic lepšího než v horku jezdit na kole. Proto tu pro vás máme šikovnou kapsičku za 5 USD (v akci zde), do které si vložíte nejen mobil. Dokonce ho můžete přes hodní dotekovou vrstvu ovládat.