Nový levný Oukitel U22 byl oficiálně představen teprve před pár dny a protože se už pomalu blíží očekávaný začátek předprodejů 26.června, tak se také pomalu roztáčí kola firemní propagační mašinérie. Hlavním tahákem telefonu budou určitě čtyři fotoaparáty, ale dnes pro vás máme video zaměřené na něco zcela jiného. Herní výkon tohoto nového kousku.

Oukitel U22 na papíře nevypadá jako bůhvíjaký herní titán, protože si musíme nalít čistého vína, jedná se opravdu o velmi levný model se základní výbavou. Což obnáší například pouze 3G podporující čipset MT6580A, 2 GB RAM nebo 16 GB vnitřního úložiště. Ale nějaké lehčí hraní by mu nemělo dělat problémy a jak se můžete přesvědčit na videu níže, tak KOF 97 OL nebo stále populární Clash of Clans zvládne takzvaně „s prstem v nose“.

Jak už jsem zmínil na začátku, tak by se Oukitel U22 měl dostat do předprodejů 26.června a bude k sehnání u několika vybraných autorizovaných prodejců. Dojde určitě i na slevové veletoče a speciální nabídky, takže pokud by vás tento telefon zajímal tak určitě neublíží občas podívat na oficiální stránky. Tam také samozřejmě najdete veškeré další podrobnosti tohoto modelu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.