Podle poslední tiskové zprávy to vypadá, že by Bluboo mohli brzy naskočit do pomalu se rozjíždějícího vlaku výrobců, kteří se snaží o vydání telefonu s poměrem stran 18:9. Nový model by měl nést jméno Bluboo S8 a mělo se jednat o kousek zaměřený na výkonnější hardware, čemuž by však také měla odpovídat i vyšší cena, než jsme obvykle u Bluboo zvyklí.

Ze zveřejněných obrázků je jasné, že budeme mít co do činění s minimálními rámečky displeje a designem silně inspirovaným Samsungem S8. Bluboo S8 by mělo nabídnout 5,7-palcový displej z produkce Sharpu s rozlišením 1440 x 720 pixelů a výše zmíněným poměrem stran 18:9, vlajkový procesor Mediateku Helio X30, 4 GB /6 GB RAM, 64 GB / 128 GB vnitřního úložiště a duální zadní fotoaparát od Sony s duálním LED bleskem.

Podle všeho už vývoj telefonu pokročil a měl by se dokonce už nacházet v testovací fázi. Očekávané oficiální představení je tak slíbeno někdy na konec července, ale uvidíme, zda se to Bluboo podaří dodržet. Přece jen mají plné ruce práce i s vydáním dalšího bezrámečkového modelu Bluboo S1, které už se pomalu sune na trh. V souvislosti s tímto telefonem musíme zmínit i soutěž, kde je ve hře až 2000 kusů tohoto telefonu zdarma. Více na oficiálních stránkách Bluboo.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.