Je tomu již pár dnů, co byl model OnePlus 5 oficiálně představen a aktuálně se již na vybraných trzích prodává. Celosvětová dostupnost však bude až po datu 27. června/júna. Ale ani to se nezdá, že by snad pro OP5 mělo být problém, co se týče prodejů. Spoluzakladatel OnePlus Carl Pei totiž oznámil, že OnePlus 5 je nejrychleji prodávaným zařízením tohoto výrobce.

I když se sice nepochlubil čísly prodaných kusů, i tak byl nadšen, když mohl sdílet fotky z dlouhých front na telefon po celém světě. Tyto fronty jsou podobné tomu, co vidíte, když se dostane do prodeje nový iPhone, a tak nás těší, že i Androidí smartphone dokáže vzbudit takovou vášeň.

I když OnePlus 5 přináší spoustu vylepšení, jako je například duální zadní kamera, i tak se úplně netrefil do hlavních trendů letošního roku. Tím máme na mysli především bezel-less a voděodolnost. I tak však za svou cenu nabízí spoustu muziky a třeba Martin z redakce si už svého OP5 hřeje na prsou. A co vy? Pořídili jste si, či se snad chystáte ke koupi OnePlus 5? Dejte nám vědět v komentářích.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.