To vypadá až moc hezky na to, aby to byla pravda. Objevily se totiž údajné specifikace nového vlajkového modelu Lenovo ZUK Z3 Max, který by měl být nástupcem Lenovo ZUK Z2. Ponechme stranou spekulace o konci značky ZUK a na chvíli si mysleme, že v Lenovu někdo změnil názor.
Tento screenshot se objevil na sociální síti Weibo a uživatel, který jej postoval, trvá na tom, že tento nadcházející smartphone bude využívat dosud neoznámený Snapdragon 836 SoC, který je údajně malým upgradem Snapdragonu 835 a měl by nabídnout mírně přetaktovaný procesor.

Tento informátor také dále tvrdí, že nadcházející model Lenovo ZUK Z3 Max bude mít 8 GB paměti RAM a bude mít 256 GB interní paměti, z čehož je 239 GB použitelných pro uživatele. Také nahrál další fotku údajného Z3 Max, ale u té jsme si skoro stoprocentně jisti, že se jedná o fake.
Každopádně, pokud by se tyto informace ukázaly pravdivé, já osobně bych takový telefon bral. A co vy? Dejte vědět v komentářích.