Čínský výrobce Geotel se dal dohromady s online prodejcem Gearbest, a ve spolupráci s ním nabízí nově představený Geotel Amigo za startovací cenu 99,99 dolarů.

Geotel, značka, která nám ještě před několika měsíci byla relativně neznámá si svůj vstup na trh s čínskými telefony opravdu užívá. Nově představený Geotel Amigo je toho důkazem a podpořit prodeje by především měla kombinace velmi zajímavých specifikací společně s ještě zajímavější cenou.

Amigo přichází s celokovovým tělem, 5,2-palcovým HD displejem a přední selfie kamerkou 5 megapixelů s LED bleskem. Na zadní straně najdeme čtečku otisků prstů a 13 megapixelová hlavní kameru s rychlým autofokusem PDAF.

geotel amigo

Chipset, který telefon pohání je osmijádro od MediaTeku, který doplňuje 3GB RAM a jako OS najdeme operační systém Android 7.0. Amigo se dále může pochlubit 32 GB vnitřní paměti a je dodáván buď v černé nebo bílé barvě se zlatým rámem a zády.

Taktéž bychom se měli dočkat i limitované edice Geotel Amigo v červené barvě, ale tohoto modelu se akce na Gerbestu netýká. Cena 99,99 dolarů je k dispozici pouze po omezenou dobu, 19.-26. června/júna a po této době by se měla zvednout na 139,99 dolarů.