Drony od DJI jsou obecně asi nejoblíbenější značkou pro všechny nadšence co to s létáním myslí aspoň trochu vážněji, ale rozhodně nepatří mezi levné kousky. Zase ale máte jistotu kvalitního produktu, takže se určitě nevyplácí zbytečně škudlit. Na druhou stranu samozřejmě  vždy potěší možnost sehnat něco ve slevě a tak proč nespojit příjemné s užitečným, dnes pro Vás máme slevový kupón na DJI Phantom 3 Standard.

DJI Phantom 3 Standard patří mezi osvědčené drony otestované miliony nalétaných hodin spokojených zákazníků a nemusíte se tak bát neznámého ani v nejmenším. Může nabídnout natáčení v 2.7K HD rozlišení a snímání 12 Mpix fotek, to vše stabilizované díky 3-osému gimbalu. Vydrží ve vzduchu na jedno nabití až 25 minut a v balení máte samozřejmě i pokročilý dálkový ovladač. Nepřijdete ani o tunu pokročilých funkcí včetně vestavěné GPS navigace, módu Follow Me a jiných.

A se slevovým kupónem 8LCXRM4231 se podaří dostat cenu DJI Phantom 3 Standard na velmi slušných 399.99 dolarů na na stránkách e-shopu Tomtop. A jak už je u nich v kraji zvykem, tak pro obyvatele většiny státu EU nabízejí předem zaplacené celní poplatky a daně, takže se Vám koupě neprodraží. Samozřejmě naše vlast je v seznamu podporovaných, takže bez obav.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.