Nejnovější rendery Google Pixel 2 se o víkendu objevily na Redditu a opět vznesly vzruch do debat ohledně tohoto telefonu. Rendery jsou fanouškovskou prací a je vidět, že tento má zálibu v designu LG G6.

Tyto rendery si skutečně vzaly řadu designových podnětů z nejnovější vlajkové lodi společnosti LG, včetně panelu s Full Vision displejem s nekonvenčním poměrem stran 18:9 a zaoblenými rohy. Taktéž můžeme vidět horizontální zarovnání dvou zadních kamer a neobvyklý duální LED blesk, kdy jeden je na levé a  druhý pravé straně fotoaparátů. K dispozici je také čtečka otisků prstů na zadní straně.

Google Pixel 2 (Taimen) je v tuto chvíli dosud zahalen tajemstvím, ale jedno je jisté – tento telefon by měl být větší a mnohem výkonnější než původní Pixel. Taktéž by měl být voděodolný a měl by přijít s větší baterií. Modely Pixel a Pixel XL neobsahovaly duální kamery, ale u nástupce se logicky očekává následování tohoto trendu. Ale zatím nám nezbývá než čekat, s tím se společnost Google oficiálně vytasí.