Někdy i čínští výrobci dovedou šokovat v pozitivním slova smyslu a dnes se něco takového povedlo soudruhům z Bluboo. Sice jsme zvyklí na různé soutěže a dárky zdarma, ale obvykle se jedná o jednotky kusů. No v Bluboo na to jdou zgruntu a při příležitosti počátku rezervací na nové Bluboo S1 se mezi lid může teoreticky dostat až 2000 kusů zdarma. Slovy klasika : „A to se vyplatí“.

Vše je sice podmíněno počtem registrací k odběru novinek o telefonu, ale i první krok s 10.000 registrovaných by přinesl nezanedbatelných 81 telefonů zdarma. Finálních 2000 kusů by už potřebovalo masivních 100.000 registrovaných e-mailových adres, ale ani to není zdaleka nemožné. Člověku se skoro až zdráhá věřit, že to v Bluboo myslí vážně, zejména v porovnání s druhou oznámenou obvyklou „likovací“ soutěží na Facebooku, kde můžete vyhrát celé dva kusy. No uvidíme, podívejte se sami ZDE a zkuste štěstí.

Bluboo S1 je jedním z přicházejících klonů úspěšného Xiaomi Mi MIX a nabídne až 90 % poměr displeje k tělu telefonu, procesor Helio P25, 4 GB RAM, duální zadní fotoaparát, 3500 mAh kapacitu baterie nebo Android 7.0 Nougat. Očekávaná cena je zhruba kolem 150 dolarů a dočkáme se již brzy.