Ohodnoťte článek

Pokud jste neodjeli na dovolenou a neužíváte si někde v zahraničí bez WiFi a dat (duchovní a pracovní očista), tak určitě netrpělivě čekáte na naši další nabídku a Vychytávky z Číny. A samozřejmě ji tady pro vás máme i tento týden. Když si nevyberete, tak nezoufejte, můžete kliknout na banner na konci článku a podívat se na starší části, kde vás třeba něco osloví.

  1. Čistota nadevše
    Někdy je potřeba myslet na svojí imunitu a čistotu kolem sebe. Za cenu do 3 USD (zde) vám inženýři z Číny doručí až domů čistící gel. Jedná se praktickou a slizkou želatinu, kterou si vyčistíte klávesnici, nebo cokoliv co je potřeba. Fantazii se meze nekladou.
  2. Neutopte se
    Druhá vychytávka je pro ty, co mají rádi akční dovolenou a plavou ve vodě mimo dozor plavčíka. Je to nafukovací záchranný balónek, který by měl vynést na hladinu váhu majitele až do 125 kg. Každá sranda ale něco stojí a tahle vás přijde až 28 USD (v akci zde jinak kolem 38 USD), ale za záchranu života možná stojí ne ?
  3. Hurá k vodě
    Nejen do Chorvatska, ale i na tuzemské jezera a říční toky se hodí dobrá obuv do vody. I tu si můžete objednat z Číny ve více barvách a velkostech za cenu kolem 10 USD (zde).  Upozorňuji, že pokud budete nosit ponožky, tak nasají vodu a hrozí, že vás budou tahat ke dnu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.