Ohodnoťte článek

Podle posledních informací bychom se měli velmi brzy dočkat přírůstku do rodiny telefonů Vivo, protože je na spadnutí oficiální odhalení modelu Vivo X11. Ten by měl nahradit modely X9 a X9 Plus, takže se nejspíše tohoto telefonu dočkáme ve dvou variantách. Vypadá to, že OnePlus nejsou jediní co ve značení svých produktů přeskakují číslice…

Vivo X11 by mělo přinést minimální rámečky a displej by tak měl být opravdu maximálně roztažený po celém předním panelu. U svých „X“ modelů Vivo do dnešního dne vždy zůstalo u FullHD rozlišení, ale vrabci na střeše cvrlikají něco o možnosti přechodu na 2K právě u tohoto modelu. X11 by měla dále mít Snapdragon 660 a jako pravděpodobné se jeví použití 6 GB / 8 GB RAM spolu s 64 GB / 128 GB variantami úložiště. Opět se nejspíš vynechá microSD slot, ale to není takovým překvapením.

Vivo X1 by mělo mít teoreticky ještě jedno eso v rukávu, protože by se údajně mohlo stát prvním telefonem s optickou čtečkou otisků prstů v displeji a předběhnout tak Samsung a Apple, kteří také na tomto řešení pracují. Nedávno se totiž objevil na internetu údajný prototyp značky Vivo s touto technologií, který velmi připomínal X9 s mnohem užšími rámečky. No uvidíme, na Vivo X11 už bychom neměli čekat příliš dlouho, takže se vše určitě brzy vyjasní.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.