Předpokládám, že jako naši čtenáři jste už slyšeli o optické čtečce otisků prstů. Pokud ne, mrkněte rychle na toto kraťoulinké video na Weibo, které vám v rychlosti ukáže, co máme na mysli. Hotovo? Tak v tom případě můžeme pokračovat dál k plánům čínského výrobce Vivo.

Takže video, na které jste se určitě všichni podívali v předchozím odstavci, ukazuje telefon Vivo X9 Plus bez kapacitní čtečky otisků prstů, ale telefon jde i tak odemknout pouhým dotykem displeje. Podle známého čínského analytika pana Jiutanga bude Vivo doopravdy první výrobce na světě, který s touto technologií přijde a na Apple zbude úkol ji následně rozšířit a zpopularizovat v celém světě.

optickou čtečkou otisků prstů

Podle posledních zvěstí se oficiálního představení telefonu s touto technologií od Vivo dočkáme 28. června/júna na MWC v Šanghaji, kde by měl být vidět prototyp, který jste viděli na výše uvedeném videu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.