Společnost Umidigi odhalila více informací o dvou telefonech, které zamýšlí pustit do prodeje koncem tohoto týdne. Během tohoto týdne Umidigi postupně odhaluje specifikace svých dvou novinek Umidigi Z1 a Umidigi Z1 Pro. Chystá se je uvést na trh 19. června/júna. Dnes Vám přinášíme další podrobnosti.

Umigidi Z1 Pro bude mít co nabídnout, například 6 GB RAM v těle jen 6,95 mm štíhlém. Bude mít 5,5-palcový AMOLED displej s rozlišením 1920 x 1080.

Obrázky telefonu odhalují zadní duální kameru u Umidigi Z1 Pro. Má hladký povrch s integrovanými anténami. Designově se podobá nadcházejícímu OnePlus 5 a ten má zase velmi blízko svou podobou nedávno vydanému modelu Oppo R11.

Umidigi uvádí, že jedinečný ‘Flute design’ umožňuje kompaktní velikost se zachováním výkonu a výdrže. Co ale společnost považuje za „huge battery“, uvidíme až tato novinka vyjde.

Mezi další specifikace patří použitý systém Android 7.0 a snímač otisků prstů na přední straně dole viz obrázek.

UMIDIGI zřejmě odhalí všechny potřebné specifikace až při spuštění prodeje těchto modelů. Pokud vás dostupné informace zaujaly můžete se na jejich stránkách zaregistrovat a doufat, že budete mezi těmi pěti šťastlivci, kteří získají svůj vysněný model za pouhých 9.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.