Chlapci a děvčata z Bluboo se dnes rozhodli pochlubit novými obrázky svého připravovaného Bluboo S1 a i když to spíše vypadá na rendery než reálné fotky, tak telefon určitě vzhledově nezarmoutí. Bezrámečkový vzhled a-la Xiaomi Mix prostě letí a s podobnými telefony se roztrhl pytel. Tak čím, že se chce Bluboo odlišit od smečky pronásledovatelů ?

Zajímavostí určitě bude použití nového druhu plastu na rámeček telefonu a mělo by údajně jít o super odolný a přitom lehký materiál. Bluboo se dušují, že výsledný pocit z materiálu bude podobný keramice a že díky plastovému provedení bude S1 mít silnější příjem signálu než celokovové telefony. Díky dvojitému zakřivení by pak měl vypadat ještě tenčí než opravdu je.

Bluboo S1 bude vydáno v průběhu několika týdnů, přesné datum bohužel stále nemáme k dispozici. Cena se stále drží na původně ohlášených zhruba 150 dolarech a za ni dostanete 5,5-palcový Sharp FullHD displej, osmijádrový procesor Helio P25 taktovaný na 2.5 GHz, 4 GB RAM, 64 GB ROM, duální zadní kamery Sony 16 Mpix + 3 Mpix, 3500 mAh kapacitu baterie a Android 7.0 Nougat. Za ty peníze bych řekl více než slušná nabídka. Na oficiálních stránkách se můžete registrovat k odběru posledních novinek.