Chytrý telefon Ulefone Power 2 je známý svou super velkou kapacitou baterie. Velká baterie je jeho silnou stránkou a toho si jsou vědomi i jeho tvůrci. Společnost Ulefone se rozhodla na tento svůj kousek upozornit pomocí srovnávacího videa. Ale jak jsme si již trochu zvykli, opětovně si vybrala ke srovnávání nerovného partnera. Když vezmeme v úvahu, že Ulefone Power 2 má 6050 mAh baterii a jeho protihráč Xiaomi Mi6 proti němu stojí s baterií 3350 mAh, je dopředu jasné kdo z koho.

Čemu byly oba přístroje podrobeni? Během 4 hodinového testu to probíhalo následovně. Nejdříve došlo k 1 hodinovému přehrávání online videa, poté zvládli 1 hodinovku online hudby, 30 minutový video hovor, 30 minutové nahrávání FHD videa a nakonec 1 hodinu hry. Po tomto 4 hodinovém testu spadl Ulefone Power 2 ze 100% na 44%, zatímco nešťastník Xiaomi Mi6 se vyčerpal ze 100% na 15%. Takže vetší baterie vyhrává. Co jiného se taky dalo čekat, že?

Video

Ulefone Power 2 má 5,5-palcový FHD displej, osmi jádrový procesor MTK6750T s frekvencí 1.5GHz, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměť, přední snímač otisků prstů a gyro senzor. Pokud Vás okouzlil svým šarmem můžete ho teď zakoupit v internetovém obchodě Aliexpress za 165.99 dolarů a dostanete k němu ještě dárek v podobě příslušenství v hodnotě 40 dolarů.