Drony z produkce DJI jsou z dobrých důvodů pokládány za šlechtu mezi těmito malými vládci nebes a dnes pro vás máme slevové kupóny na jeden z nejlepších kousků z jejich nabídky. Ano, řeč je o malém skládacím DJI Mavic Pro, který je bez debat jedním z nejlepších dostupných dronů na trhu.

DJI Mavic Pro je až po okraj napěchován těmi nejlepšími a nejmodernějšími vychytávkami a funkcemi, takže těžko v jeho arzenálu hledat slabé místo. Díky novému systému komunikace OcuSync s ním můžete komunikovat až do vzdálenosti 7 km, kam doletí rychlostí až 64 km/h a udrží se ve vzduchu až 27 minut. Ke snímání pak poslouží plně stabilizovaná 4K kamera na mechanickém 3-osém gimbalu a dále dron nabídne například GPS + Glonass navigaci, nebo automatické vyhýbání překážkám.

Zakoupit ho můžete díky slevovému kupónu 270LCXRM7139 na Tomtopu za pouhých 929 dolarů, nebo si můžete lehce připlatit za verzi s balíkem příslušenství a s kupónem 230LCXRM4222EU ho pořídit za 1169 dolarů. Nejedná se zrovna o malé částky, takže určitě přijde k dobru i nabídka obchodu k pokrytí nákladů na celní poplatky a daně, která se vztahuje i naši malou zemičku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.