V Oukitelu byli v posledních dnech a týdnech v podstatě výhradně zaměřeni na úspěšné uvedení dlouho očekávaného K10000 Pro a ostatní plánované kusy se tak dostaly trochu na druhou kolej. Ostatně takový Oukitel U22 se poprvé dostal na přetřes někdy v dubnu, ale právě díky zpoždění se na trh dostane někdy ke konci června. Takže se ho dočkáme už za pár dní.

Půjde jak je již u značky zvykem o levný kousek, tentokráte skoro až ultra levný při prvních pohledu na specifikace. Zároveň půjde o jeden z prvních telefonů se 4 fotoaparáty na trhu. Nabídne například 5,5-palcový displej s HD rozlišením a 2.5D zakřivením, procesor MT6580A, 2 GB RAM + 16 GB vnitřní paměti, polykarbonátová záda, zadní 13 Mpix + 2 Mpix kamerky s LED bleskem, přední selfie 8 Mpix + 2 Mpix kamerky s LED bleskem, 2500 mAh baterii, čtečku otisků prstů a Android 7.0 Nougat jako OS.

Plánovány jsou 4 barevné verze telefonu, ale pro začátek bude údajně k mání jen bílá a černá. Prozatím nemáme žádné informace o předpokládané ceně, ale vzhledem k výbavě určitě nepůjde o závratnou částku. Registrací na oficiálních stránkách se můžete přihlásit k novinkám a nižší ceně v předprodeji a čeká tam na vás také soutěž o telefon zdarma.