Novinky o přicházející vlajkové lodi UMIDIGI Z1 jsou  dávkovány po lžičkách, abychom se asi přehnaně netěšili. Dnešní nové informace nám přibližují, že tento výkřik moderní techniky bude pravděpodobně vybaven Super AMOLED displejem z produkce Samsungu. Což by dávalo smysl, protože ultra tenký Super AMOLED displej by přesně zapadal do plánů UMIDIGI udělat ze Z1 jednu z nejtenčích vlajkových lodí dneška s tloušťkou 6.95 mm.

Výhody Super AMOLEDU asi není nutné příliš zdůrazňovat, zejména skvělé zobrazení černé je prostě legendární. A za zmínku samozřejmě stojí i ochrana před modrým světlem, které z AMOLEDU teoreticky dělá mnohem příjemnější pokoukání pro oči než LCD panely. Technologie AOD (Always On Display) by pak měla přinést další snížení energetické náročnosti a možnost zobrazení základních informací i na zhasnutém displeji.

Nové UMIDIGI pak také samozřejmě nemůže odolat modernímu trendu a bude se jednat o model s duálním zadním fotoaparátem. Zatím není jasné zda půjde o kombinaci RGB a monochromatického senzoru, ale to tom se asi také brzy dozvíme.

Na oficiálních stránkách značky pak stále probíhá giveaway soutěž o pár kusů zdarma a určitě se o tom dozvíte více, když na to osobně podíváte. A určitě neublíží ani se přihlásit k odběru novinek o tomto interesantním kousku, který nás snad nezklame.