Oficiální představení pro nový Honor 9 se očekává skutečně každým dnem a fanoušci značky už pomalu chladí šampaňské. I v našich končinách je  značka Honor velmi populární, takže se mezi nimi najde určitě i hodně Čechů. Dnešní malé promo uvolněné na sociální síti Weibo nám v „exkluzivním pohledu do zákulisí“ potvrzuje některé hardwarové specifikace tohoto telefonu.

Takže co můžeme očekávat….Podle všeho by tak Honor 9 měl dorazit se zadním duálním fotoaparátem (20 Mpix + 12 Mpix), výkonným procesorem z domácí stáje Kirin 960, 4 GB nebo 6 GB RAM v závislosti na verzi, 5,15-palcový displej s FullHD rozlišením a 2.5D sklem, 8 Mpix přední selfie kamerkou, 3100 mAh kapacitou baterie a operačním systémem Androidem 7.0 Nougat.

Honor 9 by díky tomu opět mohl nabídnout rozumněji naceněnou alternativu k Huawei P10 a osobně příliš nerozumím politice firmy, protože si podle mého tyto kusy prostě budou znovu vzájemně konkurovat. Ale pro nás zákazníky jen dobře, Honor 9 by měl dorazit na trh již 12.června za zhruba 360 dolarů.