Leagoo M5 Edge je dalším z řady reprezentativně vypadajících dostupných čínských telefonů a rozhodně vám ostudu neudělá. Telefon má celokovové tělo a zakřivený displej, takže veškeré znaky moderního přístroje následujícího moderní trendy. Takže si určitě neublíží osvěžit jeho specifikace, ať víte přesně s kým máte tu čest.

Leagoo M5 Edge je vybaveno bezokrajovým displejem, jedná se o 5-palcovou obrazovku s HD rozlišením a 2.5D sklem, které je mírně tlustší než je obvyklé. Telefon má velmi slušný 80 % poměr displeje k tělu telefonu a rámečky jsou opravdu potlačeny na minimum, mají jen 1.5 mm.

Displej používá On-Cell technologii, takže mezera mezi obrazovkou a dotykovou vrstvou je také minimální a nabídne lepší kvalitu barevného podání a rychlejší  odezvu.

Jedná se také ve své kategorii o solidní telefon k fotografování a je k tomu také slušně vybaven 13 Mpix zadním fotoaparátem se světelností f/2.0, 4P čočkou, 75-stupňovým záběrem a 8 Mpix selfie přední kamerkou.

Celokovové tělo telefonu je vyrobeno CNC procesy a projde více než 120 výrobními kroky během 180 hodin výroby. Linie antén jsou pak vytvořeny technologií nano-vstřikování. Leagoo M5 Edge je také jedním z nejmenších 5-palcových telefonů a snese srovnání s podobně rozměrným iPhonem 7, který má však pouze 4,7-palcový displej.

Leagoo M5 Edge se v předprodejích prodává za speciální cenu 99.99 dolarů, ale když si telefon rezervujete, tak máte možnost získat ještě 20 dolarový slevový kupón. Přesný postup se dozvíte na těchto stránkách, nebo přímo návštěvou obchodu na Aliexpressu,