Společnost Ulefone se zřejmě opět cítí silná v kramflecích vzhledem ke své vlajkové lodi Ulefone Gemini Pro. Jeho tvůrci jsou nadmíru spokojeni se svým modelem vzhledem ke kvalitě fotoaparátu. Proto opět připravili srovnávací video a tentokrát pro srovnání vybrali poslední model Xiaomi Mi6.

Ulefone představuje svou duální zadní 13 MPx kameru se senzory Sony IM258. Proti sobě má model Xiaomi Mi6, který má duální 12 MPx zadní kameru se senzory Sony IMX362. Sami můžete ve videu posoudit jak si oba soupeři stojí.

Video

Podle oficiálních slov je společnost Ulefone hrdá, že oproti telefonu, který je dražší o víc než 150 dolarů má jejich Ulefone Gemnini Pro jen jediný nepatrný nedostatek a tím je rozsah expozice. Ale víte, jak je to u oficiálních srovnávacích videí s jejich důvěryhodností. Ulefone Gemini Pro jinak vypadá jako dobře vyzbrojený model. Je vybaven čipovou sadou Helix X27 deca-core, 4 GB RAM, 5,5 palcovým FullHD displejem, čtečkou otisků prstů na přední straně, gyro senzorem, baterií 3680 mAh a Androidem 7.1.1 Nougat.

Nyní můžete díky kupónu UGPro na stránkách Gearbest získat Ulefone Gemini Pro za 249.99 dolarů. Pokud zatoužíte ještě po bonusovém dárku v hodnotě 40 dolarů víc informací získáte na oficiálních stránkách Ulefone.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.