Chystaný levný kousek Leagoo M5 Edge se pokouší získat si přízeň zákazníků nejen předváděním svého vyladěného designu s bezrámečkovým displejem, ale i sliby o slušném výkonu fotoaparátu. Konkrétně se snaží nabídnout dobrý výkon za horších světelných, ba přímo nočních, podmínek. Samozřejmě stále pouze v porovnání s konkurencí v dané cenové kategorii.

Zadní fotoaparát Leagoo M5 Edge nabídne 13 Mpix rozlišení, 4P čočku a světelnost f/2.0, takže na papíře vše nevypadá špatně a člověku by se skoro chtělo věřit, že to opravdu bude slušně fotit. Leagoo se také údajně snaží odladit softwarovou stránku věci, což je obvykle u levnějších čínských značek kámen úrazu. Tak bude držet palce.

Další specifikace Leagoo M5 Edge obnáší například 5-palcový displej s HD rozlišením a ultra tenkými 2 mm rámečky, procesor MT6737, 2 GB RAM, 16 GB vnitřního rozšiřitelného úložiště, 13 MPix zadní fotoaparát, 8 Mpix přední fotoaparát a Freeme OS 6.0. Telefon by se měl dostat na trh v průběhu června za předpokládanou cenu 99.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.