Ulefone Gemini Pro je poslední vlajkovou lodí od čínského výrobce Ulefone. Jako takový je vybaven výkonným procesorem od MediaTeku – MediaTek Helio X27. Co to však znamená v reálném světě? Ulefone se pokusil na tuto otázku odpovědět svým videem, ve kterém ukazuje Gemini Pro v herních testech.

Když si krátce zrekapitulujeme hlavní specifikace, tak kromě již zmiňovaného MediaTek Helio X27 o taktu 2,6Ghz, čtyřjádrového GPU Mali-t880, zde najdeme také 4 GB paměti RAM a díky tomu získal v benchmarku Antutu více než 100 000 bodů. Čísla jsou ale jen čísla a tak nyní již slibované video.

Video: Ulefone Gemini Pro (Helio X27) v herních testech

Ulefone Gemini Pro je také vybaven duální zadní kamerou složenou ze dvou 13MP senzorů Sony IMX258. Celokovové tělo je vyrobeno z CNC obráběného hliníku, FullHD displej má velikost 5,5-palce, interní úložiště má 64 GB a kapacita baterie se zastavila na čísle 3680mAh s podporou rychlého nabíjení.

Nezapomeňme na čtečku otisků prstů na přední straně a Android 7.1.1 Nougat OS. Ulefone Gemini Pro lze aktuálně získat na Gearbestu za 249 dolarů s kupónem „UGPro„, včetně příslušenství v hodnotě 40 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.