Tamtamy už duní a přenos zpráv je rychlý i z daleké Říše středu. Dnešní zprávička se zabývá novinkou ze stáje Leagoo a připomíná všem potenciálním zákazníkům, že jejich novinkový model Leagoo M5 Edge bude mít displej s On-Cell technologií. Leagoo M5 Edge by se měl na trhu objevit už tento měsíc, tak se ještě jednou podívejme, co že nám to vlastně nabídne.

Leagoo M5 Edge na první pohled určitě zaujme svým 5-palcovým displejem s HD rozlišením, protože se opravdu rozprostírá od kraje ke kraje a naplňuje tak svůj přídomek „Edge“. A s moderní On-Cell technologií by obrazovka M5 Edge měla mít ještě jasnější barvy a rychlejší odezvu než je v kraji zvykem. No a z titulního obrázku také vidíte, že bude po čertech dobře vypadat.

Telefon bude vybaven čtyř-jádrovým procesorem Mediatek MT6737 spolu se 2 GB RAM a 16 GB vnitřního úložného prostoru, 13 Mpix zadním fotoaparátem se světelností f/2.0, přední 8 Mpix selfie kamerkou se širokým záběrem nebo čtečkou otisků prstů na zádech.  Nezapomnělo se ani na podporu dual SIM, kompletní české LTE frekvence nebo samostatný audio čip Awinic. Systémem pak bude Freeme OS 6.0 postavený na Android 6.0 Marshmallow.

Leagoo M5 Edge bude ke koupi v černé nebo zlaté barvě a oficiální cena bude nastavena na přijatelných 99.99 dolarů. A pokud bude telefon vypadat stejně jako na promo fotkách, tak by mohl lehce rozvířit vodu v low-cost vodách. Více informací o modelu samozřejmě k nalezení na oficiálních stránkách výrobce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.