Čínský výrobce AGM je známý tím, že vyrábí vysoce odolné telefony. Když se řekne společnost AGM, možná se vám vybaví AGM X1 – první odolný chytrý telefon s duální kamerou, vodotěsný s certifikací IP68 a velkou kapacitou baterie 5 400 mAh. Dnes se zaměříme na model AGM A8, který by se měl dočkat mírné slevy. Jde taktéž o vodě odolný telefon s certifikací IP68 a na své malé rozměry má docela slušnou kapacitu baterie 4 050 mAh.

AGM A8 je poměrně levný 5-palcový telefon, který pohání procesor Qualcomm Snapdragon 410. Má 3 GB RAM a 32 GB vnitřní paměť, 13 MPx zadní kameru a 2 MPx selfie fotoaparát. Jak již bylo zmíněno má 4 050 mAh baterii a běží na nejnovějším operačním systému Googlu – Android 7.0 Nougat.

Prodejní cena tohoto modelu je nyní nízká 149.99 dolarů, ale pokud chcete ušetřit – bude ještě nižší. Již 2. června/júna budete moci AGM A8 koupit za cenu 129.99  dolarů na AliExpressu. Specilání akce je časově omezena a bude trvat pouhých 6 hodin. Začátek je stanoven na 13 hodin (UTC) – u nás tedy plus dvě hodiny. Radši si nastavte upozornění, pokud to nechcete propást.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.