Už jen pár dní zbývá do oficiálního vydání nového Xiaomi Mi Max 2 a protože už máme z minulého týdne kompletní sadu specifikací, tak nás už ničím nemůže překvapit. Tedy alespoň papírově po hardwarové stránce, protože dnes Xiaomi vydali první snímky údajně pořízené tímto telefonem a nutno říct, že vypadají fantasticky.

Pokud vám unikly hardwarové specifikace Mi Max 2, tak jen můžeme zopakovat, že telefon by měl mít 12 MPix fotoaparát se 1.25µm senzorem Sony IMX386, světelností f/2.2, PDAF, HDR a dvojitým LED bleskem. Sice mu budou scházet některé vymoženosti dražšího Mi6 jako je například čtyřosá  optická stabilizace. Oficiální snímky však přesto vypadají skvěle, až se jim skoro člověk zdráhá věřit. Byly evidentně pořízeny nějakým šikulou na cestách, ať už v Egyptě, Tunisku nebo Itálii.

This slideshow requires JavaScript.

Osobně jsem velmi zvědav jaká bude realita, protože ačkoliv si nemyslím, že Xiaomi mají tolik drzosti jako některé menší značky vydávat za mobilní fotky jiné pořízené profesionální DSLR kamerou, tak za drobné úpravy už bych ruku do ohně nedal. Každopádně by Xiaomi Mi Max 2 mělo dorazit na čínský trh už za pár dní, tak se těšme.