Minulý týden jsme měli možnosti si poprvé zasoutěžit v nové aktivitě od Oukitelu, zaměřené na přesné odhady spojené s nabíjením a baterií nového telefonu Oukitel K10000 Pro. Teď když už je telefon oficiálně venku mezi zákazníky, tak se můžeme podívat na správné odpovědi prvního kola. No a samozřejmě hned odstartovat druhé !

První otázka zněla : „Za jak dlouho se plně nabije Oukitel K10000 Pro s použitím standardní 12V/2A rychlonabíječky?“. Odpověď je mírně složitější, protože s vypnutým displejem trvá nabití masivní 10000 mAh baterie přesně 2h20m, ale pravidla soutěži hovořila o zapnutém telefonu se zapnutou Wi-Fi a vloženou SIM. Takže správná odpověď, jak nám dokazuje video níže, je 2h30m.

Druhá otázka se nás pak ptala „Kolik iPhonů můžete zpětně nabít pomocí Oukitelu K10000 Pro ?“. Opět máme k dispozici důkazní videa a z něj vyčteme, že po nabití prvního iPhonu 7 Plus s 2910 mAh baterií zůstalo Oukitelu ještě 48 % kapacity. Druhý iPhone pak zvládl nabít na 93 % než odešel do energetických věčných lovišť.

Druhé kolo této soutěže začíná už dnes a opět má dvě otázky k zodpovězení. Takže určitě navštivte oficiální stránky této soutěže a zkuste štěstí.

  1. Jak dlouho zvládne Oukitel K10000 Pro přehrávat FullHD video s polovičním nastavením hlasitosti a jasu ?
  2. Kolik mu zůstane procent baterie po hodinovém hraní hry ?
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.