Chystaný Maze Alpha bude největším klonem Xiaomi Mi Mix, tedy alespoň tím s největším displejem, protože se výrobci podařilo nacpat 6-palcový displej do těla telefonu s obvyklými 5-5-palcovými rozměry. A dnes máme k dispozici další porci specifikací telefonu, takže co nového jsme se o Alpha modelu dozvěděli ?

Z minulých zpráv už víme, že telefon bude mít 6-palcový displej s FullHD rozlišením, poměrem stran 16:9, kovovým rámečkem, 83 % poměrem displeje k tělu nebo minimální 1.8 mm široké rámečky kolem displeje. Dnešní informace pak přidávají procesor Helio P25 s grafikou Mali-T880 900 MHz, 4 GB RAM + 64 GB ROM (případně 6 GB RAM + 128 GB ROM v Limitované edici), čtečku otisků prstů na přední straně, duální zadní fotoaparát a velmi slušnou 4000 mAh kapacitu baterie.

Prozatím nejsou k mání podrobnější informace právě o duálním fotoaparátech, senzorech a rozlišení, ale dá se očekávat, že v příští vlně novinek už se se právě toto mělo nacházet. Maze Alpha by měl být oficiálně vypuštěn do arény v červnu a pokud Maze dodrží sliby o „nepřekonatelné ceně“, tak by se mohlo jednat o jednoho z kandidátů na před-prázdninovou koupi.

Více informací o telefonu je k nalezení na oficiálních stránkách a když už tam budete tak se nezapomeňte podívat ani na minulý model Maze Blade, protože je momentálně ve slevě za 99.99 dolarů ZDE (s použitím slevového kódu MAZEGB).

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.