Chystaný Maze Alpha bude největším klonem Xiaomi Mi Mix, tedy alespoň tím s největším displejem, protože se výrobci podařilo nacpat 6-palcový displej do těla telefonu s obvyklými 5-5-palcovými rozměry. A dnes máme k dispozici další porci specifikací telefonu, takže co nového jsme se o Alpha modelu dozvěděli ?

Z minulých zpráv už víme, že telefon bude mít 6-palcový displej s FullHD rozlišením, poměrem stran 16:9, kovovým rámečkem, 83 % poměrem displeje k tělu nebo minimální 1.8 mm široké rámečky kolem displeje. Dnešní informace pak přidávají procesor Helio P25 s grafikou Mali-T880 900 MHz, 4 GB RAM + 64 GB ROM (případně 6 GB RAM + 128 GB ROM v Limitované edici), čtečku otisků prstů na přední straně, duální zadní fotoaparát a velmi slušnou 4000 mAh kapacitu baterie.

Prozatím nejsou k mání podrobnější informace právě o duálním fotoaparátech, senzorech a rozlišení, ale dá se očekávat, že v příští vlně novinek už se se právě toto mělo nacházet. Maze Alpha by měl být oficiálně vypuštěn do arény v červnu a pokud Maze dodrží sliby o „nepřekonatelné ceně“, tak by se mohlo jednat o jednoho z kandidátů na před-prázdninovou koupi.

Více informací o telefonu je k nalezení na oficiálních stránkách a když už tam budete tak se nezapomeňte podívat ani na minulý model Maze Blade, protože je momentálně ve slevě za 99.99 dolarů ZDE (s použitím slevového kódu MAZEGB).