Elephone ním dnes vydali krátké video ukazující základy a první pohledy na jejich ELE OS 1.0 bežící na novém modelu Elephone P8 Mini. Ačkoliv video opravdu není dlouhé, tak dobře ilustruje fascinaci Elephonu rozhraním podobným iOS, včetně dolní lišty ikon bez seznamu aplikací, případně velmi podobným stylem a designem ikon.

Určitě je však potěšitelné vidět, že Android 7.0 Nougat běžící na Elephonu P8 Mini je updatován na verzi z 5.května. Notifikační lišta telefonu je také radikálně upravena s převládající bílou a speciálním velkou ikonou pro zapnutí EyeCare, tedy režimu více šetrného pro vaše oči.

Zajímavostí je také speciální aplikace na bleskurychlou změnu tapety pozadí, z videa to vypadá na používání náhodných obrázků, takže můžeme jen doufat, že půjde nastavit možnosti z galerie telefonu.

Samotný Elephone P8 Mini si už můžete rezervovat na oficiálních stránkách Elephonu za velice příznivou cenu 99.99 dolarů a další podrobnosti o tomto modelu se můžete dozvědět ZDE.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.