Zajímavá novinka se objevila v nabídce obchodu TomTop. Jde o dron ovládaný pohybem ruky a tak by ovládání mělo být velmi snadné. Novinka se jmenuje Techboy TB-802 a jeho cena je velmi nízká.

TECHBOY TB-802 – NOVINKA, KTERÁ SE OVLÁDÁ POHYBEM RUKY

Podle specifikací se jedná s standardní levný dron, který je stabilizován 6 osým gyroskopem a na povel tlačítka zvládne i metat salta. Dosah řídícího signálu je pouze 20 metrů, což není moc, ale u tohoto typu hračky je to přijatelná hodnota. Váha je 34 gramů a velikost pak 155 x 155 x 35 mm.

Techboy TB-802

Vysílači dodávají sílu 3xAAA baterie a dron je poháněn dobíjecím akumulátorem o kapacitě 280 mAh. To by mělo stačit na cca 6 minut letu.

Jak je již z prvního pohledu patrné, tak se jedná o hračku. Koncept ovládání je ale zajímavý a jsem zvědavý jak bude ovládání přesné a citlivé oproti běžnému ovládání. Pravděpodobně se nám tuto koptéru podaří zajistit i k testování a tak ji budeme moct otestovat na vlastní kůži.

Jestli si ji chcete taky vyzkoušet, tak ji můžete zakoupit zde a to za 19,99 dolarů. K dosažení této ceny je potřeba použít slevový kód ve tvaru „LCXRM7921T„.