Nový bezrámečkový model od Doogee, obdivovaný Doogee Mix, je těsně na prahu oficiálního odhalení. Dnes jsme obdrželi novou dávku fotografií, které ukazují detailně obě strany telefonu. Díky těmto poskytnutým fotografiím můžeme získat lepší představu o vzhledu a konstrukci tohoto nového zařízení.

Z obrázků je zřejmé, že Doogee Mix používá vysoce lesklý a elegantní povrch. Díky tomu se okolí od něj odráží a telefon tak vypadá jako zrcadlo (vysoce vhodné k upatlání a poškrábání). Žel na většině snímků není displej zapnutý, takže je těžké určit, jaká je skutečnost ohledně rámečků. Z jednoho snímku však můžeme usoudit, že jsou opravdu minimální. Tělo telefonu je poměrně tenké. Jeho tloušťka je 8 mm. Zadní duální kamera je trochu vystouplá, ale to není nic nového.

Očekáváme, že Doogee Mix se objeví každou chvíli. A díky jeho zajímavé ceně, pod 200 dolarů, bude pravděpodobně v mžiku pryč. Pokud byste ho rádi získali a dostali k němu ještě bonus, přihlaste se na oficiální stránky Doogee. Můžete tím získat nějaké bonusové balíčky a prvních 1000 kupujících by mělo dostat i brýle VR kompatibilní s tímto smartphonem Doogee Mix.

Video