V minulosti se čínská firma No.1 věnovala i výrobě telefonů, ale v současnosti se už plně specializuje na masovou produkci chytrých hodinek a nositelností obecně. Jejich posledním počinem budou chytré hodinky No. 1 G9, o kterých výrobci tvrdí, že se bude jednat o první hodinky mající nový procesor MTK2503 a GPS.

Hodinky budou mít všechny obvyklé vymoženosti jako je krokoměr, měření fitness, podporu notifikací, měření srdečního tepu a jiné. Zásadní je pak samozřejmě certifikace IP68, díky které jsou hodinky plně voděodolné. Procesor MTK2503 byl vyvinut speciálně pro mobilní platformu a nabízí úsporný provoz pro slušnou výdrž baterie. Oproti minulé generaci by měl být právě markantní rozdíl ve výdrži baterie.

Více informací o No.1 G9 můžete najít na oficiálních stránkách, případně se můžete podívat na video níže. Zatím nemáme k dispozici informace o přesném datu vydání a ceně, ale určitě se je brzy dozvíme a dáme vám vědět.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.